Notice: Undefined offset: 8192 in /home/prawobrzeze/ftp/galeria/include/debugger.inc.php on line 112
Prawobrzeze.eu - Search results

Prawobrzeze.eu

Galeria Prawobrzeża


Home :: Login
Powrót do Portalu :: Album list :: Last uploads :: Last comments :: Most viewed :: Top rated :: My Favorites :: Search

Search results - "domus"
14-Dąbie_-_A__Krzywoń.jpg
14-Dąbie - A Krzywoń1843 viewsBrak na zdjęciu Kompleksu H.U. "Domus".
Dabie_Gierczak_24_25_Domus_80-te_1.jpeg
Dąbie - ul. Gierczak 24-251210 viewsLata 80-te.
Dom Handlowy "Domus" - jeden z pierwszych sklepów przemysłowych typu wielkopowierzchniowego. Powstał na początku lat 80-tych XX wieku i należał do WPHW Szczecin. Oprócz dużej sali sprzedażnej z licznymi stoiskami z artykułami przemysłowymi, m.in. RTV i AGD, istniały 2 punkty naprawcze sprzętu RTV, serwis programatorów pralek automatycznych, fotograf, napełnianie zapalniczek (tak, tak, były kiedyś takie usługi), dorabianie kluczy i kilka innych.
Zdjęcie z archiwum Slazmiego
Dabie_Gierczak_24_25_Domus_80-te_2.jpeg
Dąbie - ul. Gierczak 24-251133 viewsLata 80-te.
Dom Handlowy "Domus" jeden z pierwszych sklepów przemysłowych typu wielkopowierzchniowego. Powstał na początku lat 80-tych XX wieku i należał do WPHW Szczecin. Oprócz dużej sali sprzedażnej z licznymi stoiskami z artykułami przemysłowymi, m.in. RTV i AGD, istniały 2 punkty naprawcze sprzętu RTV, serwis programatorów pralek automatycznych, fotograf, napełnianie zapalniczek (tak, tak, były kiedyś takie usługi), dorabianie kluczy i kilka innych.
Zdjęcie z archiwum Slazmiego
lata_60.jpeg
Centrum Dąbia1012 viewsWidok z Kościoła Mariackiego na centum Dąbia. Skrzyżowanie obecnych ulic E.Gierczak, A. Krzywoń i Mianowskiego. W głębi szpaleru drzew stał do 1945 roku ( póżniej rozebrany) Ratusz w Altdamm. Obok po prawej i lewej stronie powstaną w latach 70. czteropiętrowe budynki mieszkalne. Na placu poniżej w latach 80. XX w. powstanie jeden z pierwszych sklepów wielkopowierzchniowych "Domus".
Zdjecie z lat 60. XX w.
Nadesłał i06.
4 files on 1 page(s)